Vodafone Akıllı Takip Cihazı Üretti

Vodafone Akıllı Takip Cihazı Üretti

 

Vodafone şirketi; kullanıcılarının daha da dijitalleşmesini sağlamak amacıyla üç yıldan beridir bir çalışma yürütüyor. Öncelikle V-Yaşam adı altında başladığı akıllı ürünlere bir yenisini daha da ekliyor. Çocukların ve evcil hayvanların takip edilmesini sağlayan bu sistem aynı zamanda da araç ya da çantaların da izlenmesinde kolaylık sunuyor. Bu fonksiyonları tek bir cihazda bir araya getiren BVodafone şirketi; V-İzci adı altında bu ürünü kullanıcılarına sunuyor. Kişilerin ya da eşyaların uzaktan rahatlıkla takip edilebilmesine imkan veren bu sistem son derecede kullanışlı olmasıyla da kendini gösteriyor. Aynı zamanda da bu kişi ya da eşyaların güven durumu hakkında bilgilendirme hizmeti sunmasıyla da biliniyor.

Vodafone menşei olarak ortaya çıkan yeni ürün V-İzci sayesinde tüm takip faaliyetleri tek bir cihaz etrafında kendini gösteriyor. Piyasaya sürülen bu ürün sayesinde tam zamanlı izleme şansına sahip olmak mümkün kılınıyor. Süresiz olarak izleme imkanını ortaya koyarak; haritada güvenli bölge meydana getirme, hız takibi, hareket uyarıları ve acil durum butonları da yer alan diğer özellikler olarak kendini gösteriyor.

V-İzci cihazı, diğer takip mekanizmalarından daha farklı olduğunu ispat edebiliyor. Çoklu izleme seçeneğini içerisinde barındıran bu teknolojik gelişim sayesinde akıllı telefonlardan her takip edilen detayın anlık olarak konumunu görme şansını içerisinde barındırıyor. Harita üzerinden takip edebilme şansını yaratan V-İzci, takip edilenlerin güvenli alanlara giriş ya da çıkış yapması durumunda bildirim gönderiyor. Acil durum seçeneği sayesinde ise cihaz odaklı olarak anlık konum paylaşımını sağlayan bir durumu meydana getiriyor. Son olarak da son 1 yılda var olan tüm konumları gösterme şansı da ortaya çıkabiliyor.

V-İzci; 20 gram ağırlığında olmasından ötürü rahatlıkla kullanılabiliyor. Aksesuar gibi bir görüntü çizen bu teknolojinin; evcil hayvanlara ya da çantalara takılmasının da önü açılıyor.

Vodafone bünyesinde var olan V-Yaşam ürünleri içerisinde V-Sim seçeneği de kendini gösterebiliyor. V-Yaşam uygulaması da hem Google Play Store hem de Apple Store ile rahatlıkla indirilebilen bir uygulama olarak da göze çarpmayı sürdürüyor.