SİLAHLI KAVGAYA KARIŞAN OYUNCU MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ HAKKINDA KARAR ÇIKTI
SİLAHLI KAVGAYA KARIŞAN OYUNCU MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ HAKKINDA KARAR ÇIKTI

SİLAHLI KAVGAYA KARIŞAN OYUNCU MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ HAKKINDA KARAR ÇIKTI

                SİLAHLI KAVGAYA KARIŞAN OYUNCU MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ HAKKINDA KARAR ÇIKTI

                Ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ’ında aralarında yer aldığı altı kişi, Bodrum Rallisi konusunda ihmalkarlık gerçekleştirildiği iddiası ile bir kavganın içerisine dahil olmuştu. Bu noktada yaralıların da yer almakta olduğu olayın sonrasında Mustafa Üstündağ ve arkadaşları göz altına alınarak savının karşısına geçirilmişti. Savcının talebi ise Mustafa Üstündağ ve bir arkadaşının tutuklanması yönünde olmuştu. Daha sonrasında ise ünlü oyuncu ile alakalı olarak net bir karar çıktı.

Mahkeme Kararı Ne Oldu?

                Oyuncu Mustafa Üstündağ’ın da aralarında yer aldığı şüphelilerin Bodrumda yaşanmış olan silahlı kavga olayı ile alakalı olarak savcı beş şüpheliden içlerinde Mustafa Üstündağ ile olay dahilinde tabanca kullanımı ile H. G. İsimli kimseyi yaraladığı iddia edilmekte olan H. K.’nin tutuklanmasını talep etmişi. Olaya tam olarak el koymuş olan Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ine sevkleri gerçekleştirilen Mustafa Üstündağ ve arkadaşları adli kontrol şartı ile serbest bırakıldılar.

Yaşanan Olay Ne İdi?

                Kararın verilmesinin ardından gerçekleştirdiği açıklamada serbest bırakıldığının altını çizen Mustafa Üstündağ, bir yanlış anlaşılmanın olduğunu ve daha sonrasında çok daha detaylı bir basın açıklaması gerçekleştireceğini de dile getirmişti. Bunların yanı sıra aynı zamanda adalet yerini buldu gibisinden sözcükleri de kullandığını bilmenizi isterim. Kurtlar Vadisi Pusu ve bununla beraber Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerindeki oynadığı roller ile tanınmış olan ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ, Bodrum’da gerçekleştirilen Ralli Kupası’na katılım göstermişti. Ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ, burada aralarında arkadaşlarının da olduğu ve silahların da konuştuğu sözlü ve fiziksel bir kavga içerisine dahil olmuştu.  2021 Demir Berberoğlu Sezonu ve Şevki Gökerman Ralli Kupası’nın ilk yarışı olan BOTAV Rally Bodrum, dün akşam vakitlerinde düzenlenmiş olan bir ödül töreni ile sona erdi, fakat bu törene meydana gelen bu büyük kavga fena bir şekilde damgasını vurdu.

                Olay, Yakaköy Mahallesinde yer almakta olan özel bir kolaj binasının bahçesi içerisinde gerçekleşti. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Ralli Kupası organizasyonunun birinci ayak Bodrum Rallisi’nin kupa töreninin sonrasında olaylar patlak verdi.